субота, 11 грудня 2021 14:09

Французи посіли весь п'єдестал в біатлоні

Фійон-Майе у спринті не був у призерах. Фото: Reuters

На етапі Кубка світу в Гохфільцені (Австрія) завершилися чоловічі перегони переслідування на 12,5 км із чотирма вогневими рубежами.

Перемогу здобув француз Кентен Фійон Майє, який припустився одного промаху. Другим став ще один представник Франції Емільєн Жаклен. Третій - Симон Дестьє.

Найкращий з українців Дмитро Підручний фінішував на 16 місці. Він двічі схибив у стрільбі стоячи. Антон Дудченко фінішував 30-м, а Артем Тищенко 45-им.

Сьогодні о 15-15 коштує естафетна гонка у жінок 4 по 6 кілометрів. Завтра естафету бігтимуть чоловіки.

Зараз ви читаєте новину «Французи посіли весь п'єдестал в біатлоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua