субота, 30 червня 2018 16:11

Франція - Аргентина 4:3. Мессі і партнери залишили турнір

Мессі спробує вивести Аргентину в наступний раунд. Фото: GameBet.news

У стартовому матчі 1/8 фіналу Кубка світу-2018 збірна Франції зустрінеться з Аргентиною. Гра пройде в Казані.

На поєдинку працюватиме бригада арбітрів з Ірану на чолі з Алірезом Фагані, йому допомагатимуть Реза Сокандан та Мохаммадреза Мансурі. Резервний суддя - Хуліо Баскуньян з Чилі.

Відеоповтори VAR: Массіміліано Ірраті (Італія), перший асистент: Павел Гіль (Польща), другий асистент: Карлос Астрос (Чилі), третій асистент: Паоло Валері (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Франція: Льоріс, Варан, Люка Ернандес, Павар, Умтіті, Канте, Погба, Матюїді, Грізманн, Мбаппе, Жиру

Запасні: Манданда, Рамі, Фекір, Сідібе, Товен, Менді, Ареоля, Кімпембе, Лемар, Дембеле, Толіссо, Нзонзі

Аргентина: Армані, Отаменді, Маскерано, Тальяфіко, Рохо, Ді Марія, Банега, Павон, Перес, Меркадо, Мессі

Запасні: Агуеро, Ло Чельсо, Дібала, Кабальєро, Гусман, Ансальді, Бігль, Фасіо, Акунья, Ігуаїн, Меса, Сальвіо

Перший тайм

3' Мессі опинився на газоні після грубого фолу з боку Матюїді. Аргентинці налетіли на арбітра, але він обмежився усним попередженням французу.

5' Ді Марія отримав перспективний пас на правому фланзі, не став загострювати за рахунок індивідуальних дій - вирішив зробити передачу в штрафний, яка не знайшла адресата.

9' Поперечина! Мбаппе заробив небезпечний штрафний метрах в 22 від воріт - удар Грізманна прийшовся у каркас.

11' Пенальті! Мбаппе пробіг півполя і після єдиноборства з Рохо впав у газоні. Арбітр призначив 11-метровий.

13' ГГОООООЛЛЛЛ - 1:0! Грізманн пробив майже по центру - воротар завчасно кинувся в кут воріт.

19' Момент у Франції! Погба метрів на 50 відпасував на Мбаппе, якого аргентинці збили в метрі від штрафного.

21' Грізманн поступився спробою удару Погба, який потужно пробив вище воріт.

22' Банега наважився на удар з дальньої відстані - після рикошету м'яч пішов на кутовий.

25' Маскерано гострим розрізним пасом у штрафний кинув у прорив Переса, якого випередив голкіпер.

26' Грізманн отримав пас на правому фланзі, прокинув м'яч повз Тальяфіко, утримався в боротьбі на ногах, гостро прострілив - воротар у стрибку зумів нейтралізувати загрозу.

27' Меркадо отримав пас у штрафному, прострілив уздовз лінії воріт, мяч влучив у руку Умтіті і залишив межі поля - арбітр не угледів порушення правил і не призначив 11-метровий.

33' Французи вибігли у стрімку контратаку, Погба віддав у штрафний на Мбаппе, який намагався обіграти Тальяфіко - захисник Аргентини зіграв надійно.

37' Мессі опинився на газоні у штрафному - арбітр продовжив гру.

41' ГГООООЛЛЛЛЛ - 1:1! Ді Марія забив красивий м'яч з дальньої відстані - голкіпер виявився безсилий. Гольовий пас в активі Банеги.

Перерва

Другий тайм

48' ГГООООЛЛЛЛЛ - 1:2! Меркадо підставив ногу після удару Мессі і вивів Аргентину вперед. Момент розпочався зі штрафного ,який заробив Ді Марія, а виконав Банега.

52' Французи заробили перспективний штрафний на лівому фланзі - подачу Погба перервав Отаменді.

56' Момент у Франції! Фасіо, який вийшов на заміну, невдало відпасував на голкіпера, Грізманн вибігав на порожні ворота - Армані в останній момент вибив м'яч.

57' ГГООЛЛЛЛЛЛЛ - 2:2! Ернандес дістав м'яч на лінії воріт, відпасував назад, Павар чудово "зловив" м'яч і в дотик зльоту пробив у дальній кут. Черговий м'яч-красень.

63' ГГООООЛЛЛЛЛ - 3:2! Найкращий гравець матчу Мбаппе "прошив" голкіпера з близької відстані.

66' Мессі двічі намагався поцілити у ворота, спочатку зі стандарту, потім після відскоку від "стінки" - обидва рази марно.

68' ГГООООЛЛЛЛЛ - 4:2! Мбаппе оформив дубль після пасу Жиру.

70' Момент у Франції! Погба ефектно обіграв опонента і віддав передачу на кут штрафного на Жиру - нападник пробив поруч зі стійкою.

80' Меса, який вийшов на заміну, отримав пас від Мессі і гостро прострілив у центр штрафного - після рикошету мяч потрапив у руки стража воріт.

85' Момент у Аргентини! Мессі пішов на трьох опонентів, після рикошеті знову отримав м'яч і пробив з меж штрафного - воротар зафіксував м'яч.

90' Ді Марія обіграв у штрафному опонента і гостро прострілив на ближню стійку - захисник вибив м'яч на кутовий, який нічим небезпечним не завершився.

90+3' ГГОООЛЛЛЛЛ - 4:3! Агуеро ,який вийшов на заміну, скористався пасом Мессі і з меж штрафного головою скоротив відставання в рахунку.

Кінець матчу

У суботу, 30 червня, відбудеться ще один матч 1/8 фінала Уругвай - Португалія. Початок - о 21:00.

Зараз ви читаєте новину «Франція - Аргентина 4:3. Мессі і партнери залишили турнір». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua