субота, 07 вересня 2013 17:09

Феттель виграв кваліфікацію Формули-1 у Монці
5

Пілоти Red Bull стали найшвидшими у кваліфікації Гран-прі Італії Формули-1. Поул-позицію на трасі у Монці завоював діючий чемпіон світу Себастьян Феттель. Німецький гонщик на дві десятих секунди випередив свого партнера по команді Марка Веббера. Третій час показав Ніко Хюлькенберг на Sauber. Спортсмену вдалося заощадити комплект середньої гуми для своєї фінальної спроби - у результаті пілот поступився кращому результату всього три десятих секунди.

Представники команди Ferrari замкнули першу п'ятірку: Феліпе Масса став четвертим, а Фернандо Алонсо - п'ятим. У третій сегмент кваліфікації також потрапили гонщики Scuderia Toro Rosso і McLaren. Кращим з них виявився Деніель Ріккардо: австралієць зайняв сьоме місце. Його напарник Жан- Ерік Верн помилився в останньому повороті на своєму вирішальному колі - француз виїхав у гравій, втративши на цьому більше чотирьох секунд. У результаті 23- річний пілот з Понтуаза залишився на десятій сходинці.

Гонщики Lotus не змогли пробитися в першу десятку: Кімі Райкконен показав 11-ий час, а Роман Грожан задовольнився 13-м результатом. Між товаришами по команді розташувався Льюїс Хемілтон на Mercedes F1 W04 . "Я вів машину як ідіот, - зізнався екс -чемпіон світу після фінішу. - Це мій найгірший пілотаж за довгий час : я не зібрав жодного швидкого кола у другому сегменті кваліфікації. Прошу вибачення у команди".

Зараз судді розслідують інцидент за участю Хемілтона і Сутіла : останнього підозрюють у тому , що він заблокував Льюїса. Тим не менш, пілот Mercedes AMG відмовився перекладати відповідальність за свій слабкий виступ на суперника. "Це не важливо, адже я повинен був показати нормальний час за коло до того інциденту" , - пояснив Хемілтон. Сам Адріан Сутіл також не пройшов у третій сегмент : гонщик Force India встановив 14 -й результат, повідомляє "Motor.ru".

22. Макс Чілтон ("Маруся") - 1:27.480

Зараз ви читаєте новину «Феттель виграв кваліфікацію Формули-1 у Монці». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua