вівторок, 31 січня 2012 11:19

Фехтування. Український шабліст виграв лондонський етап Кубка Європи

У Лондоні (Велика Британія) відбувся етап Кубка Європи з фехтування серед кадетів.

Титул чемпіона завоював юний шабліст українець Костянтин Воронов. У фіналі українець здобув перемогу над Кальвіном Лянге з США.

Склад учасників турніру можна назвати досить солідним - за лондонські медалі цього року боролися 130 спортсменів з 18 країн світу.

У той же час українка Аліна Рапінець виграла бронзову медаль на етапі кубка Європи серед кадетів, який відбувся 29 січня в румунському Сату-Маре. У чвертьфіналі українка перемогла спортсменку з Словаччини Кіті Бітерову (15:13), а в півфіналі поступилася угорці Вікторії Местер-Скмел (7:15).

Зазначимо, що минулого року з Сату-Маре українки так само повернулися з бронзою - тоді на п'єдестал пошани пощастило зійти Олені Шипіловій, а ось Аліна добралася лише до 49 місця.