неділя, 12 лютого 2012 14:07

Фехтування. Ольга Жовнір виграла бронзу етапу Гран-прі

У французькому Орлеані відбувся етап Гран-прі з фехтування на шаблях серед жінок. У змаганнях взяли участь 130 спортсменок з 30 країн світу. Перемогла дворазова олімпійська чемпіонка і триразова чемпіонка світу американка Марель Загуніс, вигравши у фінальній дуелі у росіянки Софії Великої - 15:8. Краща з українок Ольга Жовнір дійшла до півфіналу, де поступившись Софії Великій 13:15, розділила третє місце з кореянкою Чжи Ен Кім.

У чоловічому турнірі шпажистів в Досі (Катар) першість південнокореєць Кью Ду Пак, а кращий з українців Максим Хворост зайняв 14-те місце.

В Таубербішофсхайме (Німеччина) на етапі Кубка світу в особистому турнірі рапіристок перемогла італійка Еліза Ді Франчіска. Кращою серед українок була Анастасія Московська, яка зайняла 52-ге місце.

Фехтування. Етап Гран-прі. Орлеан (Франція), 11 лютого

Жінки. Шабля.

1. Маріель Загуніс (США)

2. Софія Велика (Росія)

3. Ольга Жовнір (Україна) і Чжи Ен Кім (Південна Корея)