субота, 08 грудня 2012 11:11

Двоє українців виграли медалі на молодіжному чемпіонаті світу з боксу

Двоє українців виграли медалі на молодіжному чемпіонаті світу з  боксу
Олександр Хижняк став чемпіоном світу у ваговій категорії до 75 кг ФОТО: poltava.pl.ua

25 листопада - 8 грудня в Єревані (Вірменія) проходить молодіжний чемпіонат світу з боксу. Збірна України була представлена у всіх десяти вагових категоріях. Лише двоє українців дійшли до фіналу.

Чемпіоном світу став Олександр Хижняк у ваговій категорії до 75 кг. У фіналі українець не залишив шансів своєму суперникові з Росії Магомеду Мадієву, здобувши перемогу з рахунком 14:7. На шляху до золотої нагороди Хижняк почергово розгромив: італійця Джузеппе Ранно (21:11), в 1/8 фіналу турка Ісхана Ердогана (17:13), у чвертьфіналі кубинця Едуардо Дінза (20:10), у півфіналі казаха Дайлета Байгабатова (13:5).

Артем Соловйов (до 69 кг) став срібним призером, поступившись у фіналі Акмазбеку Косімову з Узбекистану - 7:17 (2:8, 2:3, 3:6). На шляху до п'єдесталу українець переміг в 1/16 фіналу азербайджанця Сагі Салехлі (21:11), в 1/8 фіналу - Джеймса Діккі з Шотландії, у чвертьфіналі - австралійця Пі Сіз Проума (13:12) і в півфіналі - турка Османа Айдіна (15:13).

Ділмурод Сатибалдієв (до 81 кг) розділив п'яте місце, програвши в ? фіналу Скотту Форесту з Шотландії (12:14).

В 1/8 фіналу завершили свій виступ Олександр Меленюк (до 52 кг), Сергій Бохачук (до 60 кг), Павло Дорошилов (до 91кг) і Владислав Сіренко (понад 91 кг). В 1/16 фіналу свої поєдинки програли Ігор Сопінський (46-49 кг) і Хазар Алієв (до 64 кг). Владислав Ветошкін (до 56 кг) програв у попередньому раунді на стадії 1/32 фіналу.

Зараз ви читаєте новину «Двоє українців виграли медалі на молодіжному чемпіонаті світу з боксу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua