неділя, 02 вересня 2012 14:40

Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з "Нюрнбергом"

Дортмундська "Боруссія" не змогла перемогти "Нюрнберг" ФОТО: Reuters

Чинний чемпіон Німеччини з футболу дортмундська "Боруссія" розійшлася миром з "Нюрнбергом" в матчі другого туру бундесліги.

Зустріч в Нюрнберзі закінчилася з рахунком 1:1. На гол Томаша Пекхарта на 32-й хвилині команда Юргена Клоппа відповіла точним ударом Якуба Блащіковскі на 40-й.

"Шальке" на своєму полі з рахунком 3:1 здолав "Аугсбург". У складі гельзенкірхенців відзначилися Кіріакос Пападопулос (на 33-й хвилині), Джермейн Джонс (46) і Клас-Ян Хунтелар (72), Торстен Ерль скоротив відставання на 79-й хвилині.

Леверкузенський "Байєр" і бременський "Вердер" також здобули домашні перемоги з рахунком 2:0. "Байєр" обіграв "Фрайбург", голами відзначилися Гонсало Кастро (8) і Філіп Волльшайд (54), а "Вердер" виявився сильнішим від "Гамбурга", Аарон Хунт на 52-й хвилині реалізував пенальті, Нільс Петерсен забив другий м'яч на 67-ї.

В іншому матчі суботи "Айнтрахт" у гостях розгромив "Хоффенхайм" - 4:0. У складі господарів червоні картки отримали Сеяд Саліховіч і Штефан Шрек, повідомляє "Р-Спорт".

Чемпіонат Німеччини

2-й тур

Майнц - Гройтер 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 66 Клаус.

Шальке 04 - Аугсбург 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 33 Пападопулос, 2:0 - 46 Дж. Джонс, 3:0 - 72 Хунтелар, 3:1 - 79 Ерль.

Байєр - Фрайбург 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 8 Г. Кастро, 2:0 - 54 Волльшайд.

Вердер - Гамбург 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 52, пенальті Хунт, 2:0 - 67 Петерсен.

Нюрнберг - Боруссія Д 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 31 Пекхарт, 1:1 - 40 Блашчіковскі.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Суботіч, Шмельцер, Гундоган, Кель, Перішич (Гетце, 64), Блашчіковскі (Гросскройтц, 79), Ройс (Шибер, 72), Левандовскі.

Хоффенхайм 1899 - Айнтрахт 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 39 Майєр, 0:2 - 43 Швеглер, 0:3 - 83, пенальті Майєр, 0:4 - 90 Ланіг.

Вилучення: Саліхович, 70 (Хоффенхайм), Шрек, 74 (Хоффенхайм).

Фортуна - Боруссія М 0:0 (0:0, 0:0)

Фортуна - Гіфер, Лангенеке, Малезас, Левелс, ван ден Берг, Фінк, Беллінгхаузен (Горбушевскі, 76), Бодзек, Воронін (Ільсе, 90), Райзінгер (Шагін, 60), Круз.

Зараз ви читаєте новину «Дортмундська "Боруссія" втратила очки в матчі з "Нюрнбергом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua