субота, 20 березня 2010 10:48

Донецький "Металург" відібрав у "Динамо" перемогу

Чергову невиразну гру продемонстрували футболісти київського "Динамо". У центральному матчі 21-го туру підопічні Газзаєва зіграли внічию з донецьким "Металургом" - 1:1.

Вже з перших хвилин кияни почали створювати моменти біля воріт Дишленковича. Просто "забійний" момент не використав Нінкович, але на на 12-й хвилині Мілевський після прострілу Маграо зі штрафного відкрив рахунок. Цей м"яч став для капітана "Динамо" 11-м у сезоні, і він зрівнявся з лідером серед бомбардирів Коельо.

На 75-й хвилині гри кияни могли зняти всі питання щодо переможця. Однак спочатку той же Мілевський не використав вихід сам на сам, якому асистував Каддурі. А буквально за хвилину Ярмоленко, який зіграв у стінку з Гіоане, просто не потрапив у ворота.

І тут спрацювало старе правило. Футболісти "Металурга" заробили право на кутовий і Мхітарян добив м"яч у сітку після виносу Шовковського. І де ж тут був "підбір"? Через дві хвилини господарі могли вирвати й перемогу, коли б не прекрасна реакція Шовковського після удару Янкова з правого флангу. Знову провалився захист гостей.

"Динамо" продовжує свою дивну серію з чотирьох матчів, в яких вони забивають рівно по одному м"ячу. Щось не схоже на чемпіона України ...

Прем"єр-ліга. 21-й тур

"Металург" Д. - "Динамо" - 1:1 (0:1)

"Металург": Дишленкович, Боавентура (Янков, 46), Воловик, Чечер, Маріо Сержіо, Прийма (Годін, 78), Дімітров. Лазіч, Кінгслі (Зе Соареш, 63), Мгуні, Мхітарян

"Динамо": Шовковський, Данило, Хачеріді (Михалик. 69), Каддурі (Зозуля, 89), Маграо, Алмейда, Єременко, Нінкович (Гіоане, 61), Вукоєвич, Мілевський, Ярмоленко

Гол: Мхітарян (83) - Мілевський (12)

За матеріалами  turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Донецький "Металург" відібрав у "Динамо" перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua