вівторок, 08 грудня 2020 06:11

"Динамо" втратило перемогу над "Ференцварошем"

Сергій Сидорчук виступає в "Динамо" вже 8-й сезон. Фото: ФК "Динамо" Київ

У 6 турі Ліги чемпіонів київське "Динамо" буде приймати угорський "Ференцарош".

Команди між собою зустрічалися у першому колі турніру. Тоді сильнішого виявити не вдалося - 2:2.

Перший тайм пройшов за переваги команди Мірчі Луческу. Віктор Циганков реалізував пенальті, а Карлос Де Пена подвоїв перевагу динамівців.

У другому таймі господарів спробували відігратися. Токмак Нгуен зміг відквитати один м'яча. Але загалом гостям вдавалося стримувати атаки "Ференцвароша". Підвів "Динамо" капітан Сергій Сидорчук, який отримав другу жовту карту. Команда Сергія Реброва реалізувала штрафний удар та навіть могла вирвати перемогу.

"Динамо" та "Ференцварош" розіграють путівку в Лігу Європи. Гостям потрібно перемагати, або грати в нічию 3:3 та більше.

Матч "Динамо" - "Ференцварош" відбудеться 8 грудня на НСК "Олімпійський". Початок гри - 22. 00. Текстову трансляцію читайте на Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" втратило перемогу над "Ференцварошем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua