середа, 30 жовтня 2019 19:04

"Динамо" – "Шахтар" – 2:1 Попов ховає гірників.

Динамо має від'ємний баланс у кубкових матчах із "Шахтарем"

Добрий вечір!

Сьогодні грою "Динамо" – "Шахтар" завершуються матчі 1/8 фіналу Кубка України з футболу. Суперники, які звикли з'ясовувати стосунки в фіналі, два роки поспіль зустрічаються на ранніх стадіях.

Востаннє команди грали восени в чвертьфіналі. Тоді в Харкові перемогли господарі – донеччани, щоправда лише в серії пенальті – 1:1 (4:3)

Загалом "Шахтар" має відчутну перевагу над "Динамо" в кубкових поєдинках – 15 матчів, 9перемог, 4 поразки і дві нічиї.

Виходячи з нинішнього стану команд, навряд чи цю статистику "Динамо" покращить сьогодні. Однак все покаже гра.

Тим часом стали відомі стартові склади команд:

"Динамо": Бущан, Миколенко, Шабанов, Попов, Кенджьора, Сидорчук, Шепелєв, Вербич, Циганков, Караваєв, Бесєдін

Запасні: Нещерет, Гармаш, Шапаренко, Де Пена, Родрігеш, Цітаішвілі, Соль

"Шахтар": П'ятов, Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Болбат, Степаненко, Коваленко, Коноплянка, Тайсон, Марлос, Мораес

Запасні: Шевченко, Хочолава, Додо, Маркос Антоніо, Дентіньо, Тете, Соломон

Коноплянка вперше вийде проти "Динамо" в футболці "Шахтаря"

Глядачів чимало на стадіоні як для такого холодного вечора. Із Туреччини прибув подивитися на гру колишньої команди Сергій Рибалка.

Лунає гімн України.

Гра почалася!

1 хв. падіння Циганкова після зіткнення з Ісмаїлі. Суддя ігнорує. Потім удар Вербича і стійка рятує "Шахтар"! Оце-то початок!

3 хв. Сидорчук б'є повз ворота. "Динамо" починає із пресингу й штурму. Буря і натиск від киян!

6 хв. Сердитий Каштру кричить на своїх підопічних! Не подобається гра португальцю.

7 хв. Караваєв пробив із середньої відстані. П'ятову так не заб'єш!

10 хв. Степаненко дуже грубо збив Вербича. Ну дуже грубо! Лише жовта картка Тарасу.

За 10 хвилин 5 ударів по воротах від киян. У "Шахтаря" – жодного!

15 хв. Затяжна атака від "Шахтаря" дивідентів гірникам не принесла. Будемо вважати, що огризнулися гості.

20 хв. Потихеньку здуваються кияни. Немає гостроти від них.

21 хв. Тайсон і Марлос ледь не вивели Коноплянку сам на сам із Бущаном! Відбилися кияни.

23 хв. Гол!!! Сидорчук бабахнув з-за меж карного майданчика. Якийсь сухий лист вийшо у Сергія! П'ятов навіть не ворухнувся – 1:0!

26 хв. Зашкутильгав Кривцов. Однак лікарі донеччан таки повернули Сергія на поле.

30 хв. Ісмаїлі гостро бив із 7 метрів, але Кенджьорі вдалося заблокувати удар бразильця.

31 хв. Коваленко сів на гірчичник. Грубо збив Шепелєва.

32 хв. І тут же Попов грубо ліктем урізав в обличчя Ісмаїлі. Кров юшить із губи лівого захисника гірників.

35 хв. Дежа вю. Прохід Ісмаїлі блокує у стрибку Кенджьора.

38 хв. Пішла на зустрічних курсах гра. Атакою на атаку відповідають суперники.

40 хв. Попов низом у своєму стилі віддав пас на Циганкова, але Віктор бездарно загубив момент!

42 хв. Матвієнко з'їв Бесєдіна й не помітив. сам на сам пробував пробитися динамівець.

43 хв. Ще один гострий простріл від Кенджьори, який не було кому замикати.

45 хв. Ще один гольовий момент у киян. Простріл Миколенка з трьох метрів замикав Вербич, але П'ятов прочитав момент і забрав м'яч.

45 хв. Вогняна гра! Марлос бив п'ятою з пасу Тайсона, але точно в руки Бущану.

Перерва. Матч просто чудовий! Кияни поки виглядають переконливіше. Цікаво, звідки швидкості взялися в "Динамо"?

Другий тайм розпочали команди.

Хочолава таки міняє Кривцова. Не таким надійним буде захист гостей.

48 хв. Дещо академічно розпочинають суперники. А ми чекаємо продовження видовищної битви, яка була в першому таймі.

50 хв. Пройшла атака віялом від "Динамо". Але заключний удар значно вище воріт.

53 хв. Заміна на щастя від Каштру. Додо замість Болбата.

56 хв. Прохід Марлоса, пас на Додо і простріл у центр. Степаненко б'є вище воріт.

57 хв. Коноплянка перейшов на правий фланг і небезпечно бив звідти. Повз ворота.

60 хв. Бесєдін вирвався з-під Матвієнка й запускав парашут над П'ятовим. Забув у ворота влучити.

64 хв. Циганков загубив момент. Зам'явся з м'ячем Віктор і Степаненко максимально коректно відібрав м'яч.

65 хв. А тепер той самий фокус повторив Бесєдін.

67 хв. Миколенко свідомо ледь не закинув за комір м'яч П'ятову. Андрій дістав його з-під поперечки.

68 хв. Відчутно сповільнилися обидві команди.

69 хв. Тайсон із позиції Коноплянки пробив ще далі від воріт.

71 хв. Жовта картка Миколенку за затримку суперника.

73 хв. Травмувався Коноплянка. Потягнув пах. Дентіньо замість нього виходить.

74 хв. І тут же жовта картка у Кенджьори. Завалив Дентіньо.

76 хв. Рембо номер два. Друга кров. Цього разу Сидорчук розбив голову Степаненку. Ненавмисне, звичайно.

79 хв. Ох і момент у "Шахтаря"! Простріл із правого флангу не зміг замкнути Коваленко.

82 хв. Кенджьора знімає м'яч із голови Тайсона.

86 хв. Мораєс думав сам обіграти все "Динамо" й зупинився на третьому гравцеві. Мабуть, він не Мессі.

88 хв. Моментище у "Шахтаря". Перемотана голова Степаненка пробила по воротах, але Бущан легко відводить загрозу.

89 хв. Червона картка Шепелєву. У меншості кияни. Грубо зіграв динамівець.

92 хв. Гол!! Диво-удар від Степаненка зльоту просто в кут воріт! Бущан зачепив, але не дістав м'яч – 1:1. 92 хвилина йшла.

Гармаш у "Динамо" замість Бесєдіна виходить на додатковий час.

Додатковий екстратайм розпочався.

93 хв. А ось і рівні склади. Степаненко отримує жовту за фол проти Вербича й іде з поля.

96 хв. Гармаш бив зльоту з відскоком від землі, але П'ятов лускає його як горішок.

98 хв. Катають м'яч у центрі поля кияни. Хіба забули, як закінчуються серії пенальті, коли на воротах Андрій П'ятов?

100 хв. А заміна ще була в гірників! Тільки не Тете вийшов, а Маркос Антоніо. Марлос пішов із поля.

101 хв. Де Пена вийшов замість втомленого Вербича.

103 хв. Попов заблокував небезпечний простріл Ісмаїлі.

105 хв. Попов у підкаті ледь не відірвав ноги Мораєсу. Міг би на трибуни залетіти бразилець.

Свисток. Остання перерва в матчі.

109 хв. ГОЛ!!!! Попов!!! Головою з кутового загатив ніби цвях!

Дуже впевнено проводить матч Денис. Кадару приготуватися на вихід.

115 хв. Циганков бив із 15 метрів, але Матвієнко заблокував удар у стрибку.

119 хв. Заварушка в центрі поля. Жовта картка Шабанову і Тайсону.

Все!!! Кияни виходять в чвертьфінал, а "Шахтар" поповнює компанію невдах і тепер із заздрістю дивитиметься на боротьбу "Миная" "Інгульця" й решти чвертьфіналістів.

."Динамо" вперше за останні матчі спромоглося забити два м'ячі й повністю заслужило перемогу. Михайличенко таки показав песимістам, чим він кращий від Хацкевича.

Серед інших результатів варто виокремити виграш "Олександрії" в серії пенальті в луганської "Зорі". Саме підопічні Шарана та чернігівська "Десна" складуть конкуренцію "Динамо" в боротьбі за Кубок.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" – "Шахтар" – 2:1 Попов ховає гірників.». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua