неділя, 31 березня 2024 21:35

"Динамо" розгромило "Ворсклу" у Полтаві. Матч тривав чотири години

Андрій Ярмоленко відзначився у воротах Ворскли. Він не грав не грав з жовтня минулого року. Фото: fcdynamo.com

Київське "Динамо" розгромило полтавську "Ворсклу" в 22-му турі української Прем'єр-ліги.

Зустріч кілька разів переривав сигнал повітряної тривоги, через що матч тривав чотири години. Кияни забили п'ять голів, на що полтавці зуміли відповісти лише одним. Про це пише Gazeta.ua.

Рахунок у матчі відкрив Владислав Ванат, а до перерви Володимир Бражко подвоїв перевагу динамівців.

На старті другого тайму Микола Шапаренко зробив рахунок 3:0, а згодом оформив дубль.

На 66-й хвилині вийшов на заміну Андрій Ярмоленко, який вперше з'явився на полі після травми, через що не грав з жовтня минулого року. Йому вистачило 12 хвилин, аби відзначитися у воротах "Ворскли".

Полтавці спромоглися лише на гол престижу, який під завісу зустрічі забив Микола Ковталюк.

Прем'єр-ліга, 22-й тур

"Ворскла" - "Динамо" - 1:5 (0:2)

Голи: Ковталюк, 82 – Ванат, 30, Бражко, 45+2, Шапаренко, 47 з пенальті, 76, Ярмоленко, 78

Головний тренер збірної України з футбол Сергій Ребров виконав просто неймовірну роботу.

Про це сказав президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко, коментуючи вихід національної збірної у фінальну частину Євро-2024.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Ворсклу" у Полтаві. Матч тривав чотири години». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua