неділя, 20 жовтня 2013 22:18

"Динамо" перемогло "Арсенал" у київському дербі

Ярмоленко забив один із голів у ворота "Арсенала" ФОТО: fcdynamo.kiev.ua

Київське "Динамо" обіграло "Арсенал" з рахунком 2:0 у столичному дербі у 13-му турі чемпіонату України з футболу.

Результат зустрічі був зумовлений у першому таймі. На 17-й хвилині рахунок у матчі відкрив Джермейн Ленс, а на 31-й хвилині Андрій Ярмоленко закріпив перевагу "Динамо".

Після цієї перемоги "Динамо" йде на 5-му місці в турнірній таблиці, набравши 24 очки, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Чемпіонат України

13-й тур

Арсенал К - Динамо Київ 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 17 Ленс, 0:2 - 31 Ярмоленко.

Арсенал К - Богуш, Шарпар, Рафаель, Сердюк, Романчук, Шабанов, Аржанов, Герасим'юк, Старгородський, Шацьких (Хомин, 76), Адійя (Бушман, 83).

Динамо Київ - Шовковський (Коваль, 79), Гусєв, Хачеріді, Драгович, Сидорчук (Аруна, 70), Велозу, Ленс, Ярмоленко, Беланда (Безус, 69), Макаренко, Мбокані.

Попередження: Сидорчук (49), Герасим'юк (59), Аруна (90).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Арсенал" у київському дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua