субота, 26 березня 2016 17:13

"Динамо" двічі пропустило від "Олімпіка"

Київське "Динамо" провело товариський матч з донецьким "Олімпіком". Матч завершився поразкою біло-синіх з рахунком 0:2.

Перший тайм команди провели без голів, а от у другому "Олімпік" двічі вразив ворота Рудька. Спершу на 53-й хвилині після контратаки Матяж в дотик замкнув простріл з лівого флангу.

А на 83-й хвилині після закидання Петрова Драченко випередив кіпера "Динамо" і відправив м'яч у порожні ворота.

"Динамо" - "Олімпік" 0:2

Голи: Матяж, 53, Драченко, 83

"Динамо": Рудько, Сілва, Макаренко, Антунеш, Болденков, Велозу (Оріховський, 60), Буяльський, Андрієвський (Полегенько, 75), Петрович, Яковенко, Мораес

"Олімпік": Махарадзе (Литовченко, 46), Парцванія (Башлай, 63), Гришко, Огиря (Драченко, 63), Доронін (Борзенко, 75), Горшкодеря (Шестаков, 46), Поступаленко (Степанюк, 65), Матяж ( Хомутов, 65), Немчанінов, Петров (Галенко, 85), Танчик (Волков, 46)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" двічі пропустило від "Олімпіка"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua