понеділок, 01 грудня 2014 13:56

"Челсі" втратив очки, "МанСіті" вийшов на друге місце: результати 13-го туру АПЛ

В Англії пройшли матчі 13-го туру. "Манчестер Сіті" з рахунком 3:0 розгромив "Саутгемптон" і, вийшовши на друге місце, випередив суперника в таблиці. Яя Туре відкрив рахунок на 51-й хвилині після передачі Серхіо Агуеро.

Френк Лемпард і Гаель Кліші довели справу до розгрому, хоча закінчувати зустріч "городянам" довелося вдесятьох - Ельякім Мангаля отримав червону картку. Підопічні Мануеля Пеллегріні скоротили відставання від "Челсі" до шести очок.

"Тоттенхем" з рахунком 2:1 обіграв на своєму полі "Евертон". Кевін Міральяс ударом в "дев'ятку" на 15-й хвилині вивів гостей вперед. Крістіан Еріксен відновив паритет, а Роберто Сольдадо на кінець тайму приніс лондонцям перемогу. Для "шпор" це друга поспіль перемога в чемпіонаті.

"Сандерленд" став першою командою, що не дозволила поточному лідеру "Челсі" забити в поточному чемпіонаті - 0:0. Вілліан ("Челсі") і Сантьяго Вергiнi ("Сандерленд") по разу потрапили у каркас воріт.

Форвард "Челсі" Дієго Коста отримав попередження і тепер пропустить наступний матч з "Тоттенхемом".

Денні Велбек забив головою і приніс "Арсеналу" мінімальну виїзну перемогу над "Вест Бромвіч".

"Ліверпуль" перервав серію з трьох поразок у чемпіонаті, здолавши "Сток Сіті". Переможний гол в активі захисника Глена Джонсона - 1:0.

Третю перемогу поспіль в прем'єр-лізі здобув "Манчестер Юнайтед", який розгромив вдома "Халл Сіті" - 3:0.

"Куїнз Парк Рейнджерс" переміг у результативному поєдинку "Лестер Сіті" (3:2) і покинув останнє місце.

"Ньюкасл" Алана Пардью пропустив перший гол у п'яти матчах, поступившись на виїзді "Вест Хему" - 0:1, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Чемпіонат Англії

13-й тур

Вест Бромвіч - Арсенал 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 60 Велбек.

Арсенал - Мартінес, Чемберс, Мертезакер, Кошельни, Монреаль (Гіббс, 23), Ремзі, Фламіні, Санчес, Касорла, Велбек, Жиру (Окслейд-Чемберлен, 78).

Бернлі - Астон Вілла 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 38 Коул, 1:1 - 87, пенальті Інгз.

Ліверпуль - Сток Сіті 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 85 Джонсон.

Ліверпуль - Міньоле, Джонсон, Шкртел, Туре, Енріке, Лейва (Джеррард, 75), Аллен, Хендерсон, Коутіньйо (Ловрен, 88), Стерлінг, Ламберт.

Манчестер Юнайтед - Халл 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 16 Смоллінг, 2:0 - 42 Руні, 3:0 - 66 ван Персі.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Валенсія (Флетчер, 74), Смоллінг, Рохо, Янг, Феллайні, Керрік, Мата, Ді Марія (Еррера, 14), ван Персі (Фалькао, 70), Руні.

КПР - Лестер 3:2 (2:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 4 Камб'яссо, 1:1 - 37, автогол Морган, 2:1 - 45 Фер, 2: 2 - 67 Шлупп, 3:2 - 73 Остін.

Суонсі - Крістал Пелас 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 15 Боні, 1:1 - 25, пенальті Єдинак.

Вест Хем - Ньюкасл 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 56 Крессуелл.

Вилучення: Сіссоко, 76 (Ньюкасл).

Сандерленд - Челсі 0:0 (0:0, 0:0)

Челсі - Куртуа, Іванович, Кейхілл, Террі, Аспілікуета, Фабрегас, Матіч, Вілліан (Шюррле, 85), Оскар (Дрогба, 76), Азар, Коста (Ремі, 76).

Саутгемптон - Манчестер Сіті 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - 51 Туре, 0:2 - 80 Лемпард, 0:3 - 88 Кліші.

Манчестер Сіті - Харт, Сабалета, Компані, Мангаля, Кліши, Навас (Демічеліс, 76), Фернандіньо, Туре, Насрі (Лемпард, 65), Йоветіч (Мілнер, 55), Агуеро.

Вилучення: Мангаля, 74 (Манчестер Сіті).

Тоттенхем - Евертон 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 15 Міральяс, 1:1 - 21 Еріксен, 2:1 - 45 Сольдадо.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" втратив очки, "МанСіті" вийшов на друге місце: результати 13-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua