пʼятниця, 22 березня 2024 13:02

"Було дуже важко зламати цю оборону" - Ребров прокоментував перемогу над Боснією і Герцеговиною

Головний тренер збірної України Сергій Ребров наголосив, що гра була з сильною командою. Фото: УАФ

Головний тренер збірної України Сергій Ребров прокоментував важку перемогу над Боснією і Герцеговиною у плей-оф Євро-2024.

Команда Саво Мілошевича є міцним суперником, сказав він. Про це повідомляє "Суспільне Спорт".

"Ми грали проти міцного суперника. Вони грали вдома, з трьома центральними захисниками. Були виходи в атаку, але наступного кроку дійсно не було. Було дуже важко зламати цю оборону", - наголосив Ребров.

У фіналі плей-оф за прохід на Євро-2024 Україна зіграє з Ісландією. Матч відбудеться 26 березня.

Українська національна збірна з футболу перемогла з рахунком 2:1 команду Боснії і Герцоговини і вийшли у фінал плей-оф за вихід на Євро-2024.

Матч відбувся у боснійській Зениці.

Першими рахунок відкрили господарі поєдинку - на 57 хвилині матчі захисник збірної України Микола Матвієнко спрямував м'яч у власні ворота. На 85 хвилині рахунок зрівняв нападник Роман Яремчук з передачі Юхима Коноплі. Менш ніж за три хвилини Артем Довбик вивів збірну України вперед. Гольову передачу віддав Яремчук.

Зараз ви читаєте новину «"Було дуже важко зламати цю оборону" - Ребров прокоментував перемогу над Боснією і Герцеговиною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua