неділя, 20 лютого 2011 16:28

Буффон заробив вилучення в матчі з "Лечче" на 12-й хвилині

Футболісти туринського "Ювентуса" поступилися "Лечче" у гостьовому матчі 26-го туру чемпіонату Італії.

Зустріч, що відбулася в неділю, завершилася з рахунком 2:0 (1:0) на користь "Лечче". У складі переможців відзначилися Джамель Месбах (32-а хвилина) і Андреа Бертолаччі (48-я).

В "Ювентуса" на 12-й хвилині був вилучений голкіпер Джанлуїджі Буффон, який зіграв рукою за межами штрафного майданчика. Його місце у воротах зайняв Марко Сторарі, який замінив Мілоша Красіча. "Лечче" також завершував зустріч вдесятьох через вилучення Джузеппе Вівеса на 69-й хвилині.

У наступному турі "Лечче" на виїзді зіграє проти "Брешії", а "Ювентус" вдома зустрінеться з "Болоньєю".

26-й тур

Лечче - Ювентус - 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Месбах (33), 2:0 - Бертолаччі (48).

"Ювентус": Буффон, Соренсен (Яквінта, 58), Бонуччі, Бардзальі, К'єлліні, Мело, Аквілані, Маркізіо, Красіч (Сторарі, 13), Матрі, Тоні (Дель П'єро, 46).

Вилучення: Буффон, 12 ("Ювентус"), Вівес, 70 (Лечче).

Зараз ви читаєте новину «Буффон заробив вилучення в матчі з "Лечче" на 12-й хвилині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua