неділя, 14 липня 2013 12:22

Британець зробив на сідниці татуювання Енді Маррея

Британський фанат тенісу Вільям Хіронс зробив на сідниці татуювання тенісиста Енді Маррея. Причиною такого кроку стало те, що він пообіцяв друзям зробити це у випадку перемоги Енді у фіналі Вімблдону над Новаком Джоковичем. Татуювання було зроблене у вигляді Маррея з Кубком переможця турніру.

"Я зробив те, що обіцяв, - сказав 27-річний Хіронс. - Родичі, зрозуміло, мій крок не схвалили, а наречена взагалі вважає, що я ідіот".

Минулої неділі Маррей став першим британцем за 77 років, який виграв турнір "Великого шолома".

До речі, щось схоже в 2009 році зробив батько сербської плавчині Наді Хігл, яка виграла чемпіонат світу. Він наніс на лисину татуювання, яка вказувало рекордний час для європейських пловчих на дистанції 200 метрів брасом, встановлений його дочкою.

Зараз ви читаєте новину «Британець зробив на сідниці татуювання Енді Маррея». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua