вівторок, 31 липня 2012 14:59

Борисик не пробився в півфінал, українки не пройшли у фінал академічного веслування

У попередньому запливі Ігор Борисик показав шостий час ФОТО: AFP

Українська жіноча парна двійка у складі Ганни Кравченко та Олени Буряк не зуміла пройти у фінал в академічному веслуванні на Олімпіаді-2012 в Лондоні, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

У втішному фіналі український дует посів останнє шосте місце з результатом 7:23.02. Зазначимо, що переможцями запливу стали спортсменки з Китаю, яким українки програли більше 14 секунд.

3 серпня Кравченко і Буряк будуть змагатися у фіналі Б, де розіграють 7-10 місця з суперницями з Чехії, Німеччини та Нідерландів.

Український плавець Ігор Борисик не зумів пробитися у півфінал змагань на дистанції 200 метрів брасом.

У попередньому запливі українець показав шостий час - 2:12:61 і не потрапив у півфінал, де змагатимуться 16 найкращих спортсменів.

Відзначимо, за три дні змагань українські спортсмени ще жодного разу не брали участі у фінальних запливах.

Зараз ви читаєте новину «Борисик не пробився в півфінал, українки не пройшли у фінал академічного веслування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua