неділя, 12 січня 2014 13:08

Біатлон. Рупольдинг. Юлія Джима і Валя Семеренко завершили в ТОП-10 гонку переслідування

Валя Семеренко завершила гонку переслідування восьмою. Фото: biathlon.com.ua

У німецькому Рупольдінгу в рамках чергового етапу Кубка світу з біатлону завершилася жіноча гонка переслідування.

Перемогу здобула чешка Габріела Соукалова. Друге місце зайняла норвежка Тура Бергер, а замкнула трійку призерів Кайса Мякяряйнен з Фінляндії.

Кращою з українок стала Юлія Джима, яка фінішувала шостою. На восьмому місці гонку завершила ще одна представниця України Валя Семеренко.

Біатлон. Кубок світу. П'ятий етап. Рупольдинг. Німеччина

Жінки. Гонка переслідування. 10 км

1 . Габріела Соукалова (Чехія) - 30.39,8 (0).

2 . Тура Бергер (Норвегія) - +9,7 (1).

3 . Кайса Мякяряйнен (Фінляндія) - +38,9 (3).

6 . Юлія Джима (Україна) - +48,1 ( 1 ) ...

8 . Валентина Семеренко (Україна) - +1.09,7 (2)...

35 . Наталія Бурдига (Україна) - +3.46,0 (3).

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Рупольдинг. Юлія Джима і Валя Семеренко завершили в ТОП-10 гонку переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua