субота, 15 грудня 2012 17:14

Біатлон. Поклюка. Підгрушна фінішувала четвертою у гонці переслідування

Підгрушна стрибнула з 26-го місця на 4-те. Фото: sportonline.ua

Сьогодні, 15 грудня, в Поклюці (Словенія) на третьому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування на 10 км з чотирма вогневими рубежами.

Українка Олена Підгрушна провела чудову гонку, піднявшись з 26-го стартового місця на четверте, продемонструвавши бездоганну стрільбу. Віта Семеренко фінішувала восьмою, пробігши три штрафних кола. Юлія Джима замкнула тридцятку з відставанням у 3 хвилини 49,9 секунди при чотирьох промахах.

Першу перемогу в кар'єрі на етапі Кубка світу здобула німкеня Міріам Гесснер, незважаючи на п'ять штрафних кіл, випередивши на 0,7 секунди чисто стріляла чешку Габріелу Сукалову. Трійку призерів замкнула француженка Марі Дорен Абер з отсаваніем в 26,5 секунди при одному промаху.

Лідер загального заліку Кубка світу норвежка Тора Бергер з двома промахами зуміла піднятися з 27-ї стартової позиції на дев'яте місце.

Біатлон. Кубок світу. Третій етап. Поклюка (Словенія), 15 грудня

Жінки. Гонка переслідування. 10 км, чотири вогневих рубежі.

1 (2-га в спринті). Міріам Гесснер (Німеччина) - 31.47,8 (2 +1 +1 +1)

2 (1). Габріела Сукалова (Чехія) - відставання 0,7 (0 +0 +0 +0)

3 (5). Марі Дорен Абер (Франція) - + 26,5 (0 +1 +0 +0)

...

4 (26). Олена Підгрушна - +51.8 (0 +0 +0 +0)

8 (4). Віта Семеренко - +1:18.3 (0 +0 +2 +1)

30 (33). Юлія Джима - +3:49.9 (1 +2 +0 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Поклюка. Підгрушна фінішувала четвертою у гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua