пʼятниця, 14 грудня 2012 16:59

Біатлон. Поклюка. Віта Семеренко зупинилася за крок від п'єдесталу

Віта Семеренко пройшла дистанцію з одним промахом ФОТО: biathlon.com.ua

Сьогодні, 14 грудня, в Поклюці (Словенія) на третьому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка на 10 км з двома вогневими рубежами.

Віта Семеренко пройшла дистанцію з одним промахом (стрільба лежачи) і фінішувала четвертою з відставанням у 31,5 секунди від переможниці і лише у півтори секундах від п'єдесталу.

А перемогла чешка Габріела Сукалова з точною стрільбою, випередивши на 2,1 секунди німкеню Міріам Гесснер, яка пробігла два штрафних кола. Трійку призерів замкнула білоруська біатлоністка Надія Скардіно з відставанням в 30,1 секунди.

Ще дві українки фінішували в очковій зоні.

Олена Підгрушна зайняла 26-е місце з трьома промахами і відставанням в 1 хвилину 19 секунд. Юлія Джима, пробігши два штрафних кола, стала 33-ою (+1.38,6). Наталія Бурдига, промахнувшись три рази добігла лише до 73-го місця.

Біатлон. Кубок світу. Третій етап.Поклюка (Словенія). 14 грудня

Жінки. Спринт. 7,5 км, два вогневих рубежі.

1. Габріела Сукалова (Чехія) - 22.09,8 (0 +0)

2. Міріам Гесснер (Німеччина) - відставання 2,1 (0 +2)

3. Надія Скардіно (Білорусія) - + 30,1 (0 +0)

4. Віта Семеренко (Україна) - + 31,5 (1 +0)

...

26. Олена Підгрушна - +1.19,0 (1 +2)

33. Юлія Джима - +1.38,6 (1 +1)

73. Наталія Бурдига - +3.16,1 (1 +2)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Поклюка. Віта Семеренко зупинилася за крок від п'єдесталу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua