субота, 03 грудня 2011 18:19

Біатлон. Перший етап КС. Валя Семеренко фінішувала сьомою

Сьогодні, 3 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася жіноча спринтерська гонка на 7,5 км з двома вогневими рубежами.

Перемогла німкеня Магдалена Нойнер, вирвавши перемогу у норвежки Тури Бергер, обидві допустили по одному промаху на "стійці", а розділили їх лише 0,2 секунди. Третьою стала фінка Каїса Макарайнен з двома штрафними колами і відставанням від Нойнер в 15,2 секунди.

Кращою серед українок була Валя Семеренко, фінішувавши сьомою з одним промахом. У двадцятці найсильніших гонку завершила Віта Семеренко, посівши 16-е місце. Олена Підгрушна та Наталія Бурдига заробили кубкові очки.

Варто відзначити 22-річну норвежку Сінноїв Солемдал, яка стартувавши 19-ю, фінішувала на четвертому місці. П'яту позицію розділили білоруска Дарина Домрачева і француженка Марі-Лор Брюне.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Остерсунд (Швеція). 3 грудня

Жінки. Спринт. 7,5 км. Два вогняні рубежі.

1. Магдалена Нойнер (Німеччина) - 22:01,7 (0+1)

2. Тура Бергер (Норвегія) - відставання 0,2 (0+1)

3. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) - 15,2 (2+0)

...

7. Валя Семеренко (Україна) - 39,3 (1+0)

16. Віта Семеренко (Україна) - 1:03,6 (0+1)

21. Олена Підгрушна (Україна) - 1:24,7 (1+0)

37. Наталія Бурдига (України) - 2:00,5 (2+0)

58. Інна Супрун (Україна) - 2:57,7 (1+1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Перший етап КС. Валя Семеренко фінішувала сьомою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua