неділя, 04 грудня 2011 14:22

Біатлон. Перший етап КС. Дериземля і Семенов в гонці переслідування фінішували в ТОП-40

Французький біатлоніст Мартен Фуркад став переможцем гонки переслідування на 12,5 км в рамках стартового етапу Кубка світу в шведському Естерсунді. Француз сильно відірвався від найближчих переслідувачів і фінішував з прапором.

Другим став норвежець Еміль-Хегле Свендсен, що витримав конкуренцію з чехом Ярославом Соукупом, який у підсумку став третім.

В українців кращим виявився Андрій Дериземля (на фото), який посів 36 місце. Проте вперше в сезоні в очковій зоні фінішували двоє українців, - компанію Дериземлі в топ-40 склав Сергій Семенов з 38-м результатом.

Біатлон. Кубок світу. Перший етап. Естерсунд (Швеція)

Чоловіки. Гонка переслідування. Дистанція 12,5 км

1. Мартен Фуркад (Франція) - 32.56,0 (0 +0 +0 +0).

2. Еміль-Хегле Свендсен (Норвегія) + 25,5 (0 +0 +1 +1).

3. Ярослав Соукуп (Чехія) + 26,9 (0 +1 +0 +0).

4. Тар'єю Бе (Норвегія) + 52,0 (1 +0 +0 +2).

5. Карл-Йохан Бергман (Швеція) + 52,5 (1 +0 +0 +3).

6. Андреас Бірнбахер (Німеччина) + 1.05,4 (2 +0 +1 +0).

7. Бенджамін Вегер (Швейцарія) + 1.08,0 (0 +0 +0 +1).

8. Ларс Бергер (Норвегія) + 1.13,1 (1 +0 +1 +2).

9. Тім Бурк (США) + 1.21,2 (0 +0 +2 +1).

10. Міхаель Грайс (Німеччина) + 1.31,9 (0 +1 +0 +1).

36. Андрій Дериземля +3:42.8 (0 +1 +1 +1)

38. Сергій Семенов +3:45.4 (1 +0 +3 +0)

54. Роман Прима +5:45.0 (1 +0 +2 +1)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Перший етап КС. Дериземля і Семенов в гонці переслідування фінішували в ТОП-40». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua