пʼятниця, 04 січня 2013 20:43

Біатлон. Оберхоф. Наші біатлоністи фінішували четвертими в естафеті

Збірна України пройшла естафету без штрафних кіл ФОТО: sportonline.ua

Сьогодні, 4 січня, в Оберхофі (Німеччина) на четвертому етапі Кубка світу відбулася чоловіча естафета 4х7,5 км з вісьмома вогневими рубежами.

Збірна України у складі Сергія Семенова, Сергія Седнєва, Артема Прими та Андрія Дериземлі без штрафних кіл, використавши 12 додаткових патронів, фінішувала четвертою з відставанням від переможців - команди Росії в 1 хвилину 8,8 секунди.

Українці постійно були на вістрі боротьби за подіум, не опускаючись нижче шостого проміжного місця. Відзначимо, що кращим серед українців був Сергій Семенов, який з точною стрільбою першим передав естафету з гандикапом більше 18 секунд.

Доля золотої нагороди вирішилася на останньому вогневому рубежі, коли росіянин Дмитро Малишко обійшов, лідируючого норвежця Еміля Хегле Свендсена, якому довелося закривати трьома патронами три мішені, і вже не упустив свій шанс, маючи в запасі 9 секунд.

Норвежці фінішували з відставанням від росіян в 8,4 секунди. Трійку призерів замкнули німці (+39,3).

Біатлон. Кубок світу. Четвертий етап. Оберхоф (Німеччина), 4 січня

Чоловіки. Естафета. 4х7, 5 км, вісім вогневих рубежів.

1. Росія - 1:20.35,7 (0 штрафних кіл + 12 додаткових патронів)