субота, 19 грудня 2009 18:00

Біатлон. Дериземля фінішував 14-м у спринті в Поклюці

В другій гонці дня перемогу святкує російський біатлоніст. Іван Черезов сьогодні показав як відмінну швидкість, так і точну стрільбу, і заслужено завоював перше місце.

Після відпочинку в четвер, Домінік Ландертінгер, який тільки видужав від хвороби, сьогодні вже завоював призове місце, довгий час лідирувавши в гонці. Третє місце зайняв Томас Фрай, який відстав від лідера на 42 з невеликим секунди.

Лідер української збірної Андрій Дериземля фінішував на 14-й позиції. Гарний результат продемонстрував юний дебютант Сергій Семенов, який зайняв 19-е місце, завоювавши перші очки в особистий залік Кубка світу.