четвер, 17 грудня 2009 15:45

Біатлон. Валя Семеренко фінішувала 8-ю в індивідуальній гонці

Сьогодні, 17 грудня, на третьому етапі Кубка світу з біатлону відбулася індивідуальна гонка серед жінок.

За традицією цього сезону в індивідуалці перемогу здобула лідер загального заліку Кубка світу 2009/2010 шведка Хелена Йонссон, яка зуміла відстрілятися чисто на всіх чотирьох кордон.

Другою стала олімпійська чемпіонка Туріну шведка Анн-Карін Олофссон, яка допустила один промах на першій стрільбі лежачи.

Третьою стала тріумфаторка торішнього Чемпіонату світу словачка російського походження Анастасія Кузьміна (1).

Найкращою з українок стала Валя Семеренко, яка фінішувала восьмою, допустивши один промах. Оксана Хвостенко стала 15-ю, Олена Підгрушна - 24-й, а Віта Семеренко показала 36-й результат на фініші.