понеділок, 26 жовтня 2015 13:56

Безгольове дербі Манчестера, драматична поразка "Челсі": результати 10-го туру АПЛ

Центральний матч 10-го туру чемпіонату Англії, в якому у 170-му дербі Манчестера зустрічалися "Юнайтед" і "Сіті" завершився "сухою" нічиєю.

Обидві команди створили мінімальну кількість гольових моментів, зробивши ставку на гру в обороні. Найреальніший момент відкрити рахунок наприкінці поєдинку упустили футболісти "Юнайтед", коли Джессі Лінгард, намагаючись перекинути Харта, влучив у поперечину.

Після цієї зустрічі "Сіті" повернув собі першу сходинку турнірної таблиці, потіснивши звідти "Арсенал", а "Юнайтед" залишився на четвертому місці. Третю сходинку несподівано займає "Вест Хем", повідомляє "Сегодня".

Тим часом, футболісти лондонського "Челсі" програли землякам з "Вест Хема" і опустилися на 15-е місце у турнірній таблиці.

Суботній матч на стадіоні "Вест Хема" завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1. У складі переможців голи забили Мауро Сарате (17-а хвилина) та Енді Керролл (79). У "Челсі" відзначився Гарі Кехілл (56). На 45-й хвилині головний арбітр зустрічі вилучив гравця "Челсі" Неманью Матіча, а в перерві після спроби проникнути у суддівську кімнату вилучення заробив і головний тренер "синіх" Жозе Моурінью.

"Челсі" має у своєму активі 11 очок після 10 матчів і займає 15-е місце у турнірній таблиці.

Чемпіонат Англії

10-й тур

Сандерленд - Ньюкасл 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 45, пенальті Джонсон, 2:0 - 65 Джонс, 3:0 - 86 Флетчер.

Вилучення: Колоччіні, 45 (Ньюкасл).

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Валенсія (Дарміан, 81), Джонс, Смоллінг, Рохо, Шнайдерлін, Швайнштайгер (Феллайні, 75), Мата (Лінгард, 67), Еррера, Марсіяль, Руні.

Манчестер Сіті - Харт, Санья, Компані, Отаменді, Коларов, Фернандо, Фернандіньо, де Брюйне, Туре (Демічеліс, 77), Стерлінг (Навас, 55), Боні (Іхеаначо, 83).

Борнмут - Тоттенхем 1:5 (1:3, 0:2)

Голи: 1:0 - 1 Рітчі, 1:1 - 9, пенальті Кейн, 1:2 - 17 Дембеле, 1:3 - 29 Ламела, 1:4 - 56 Кейн, 1:5 - 63 Кейн.

Ліверпуль - Саутгемптон 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 77 Бентеке, 1:1 - 86 Мане.

Ліверпуль - Міньоле, Клайн, Шкртел, Сако, Морено, Лейва, Мілнер, Джан, Лаллана (Фірміно, 67), Коутіньйо (Айб, 83), Оріжі (Бентеке, 46).

Вилучення: Мане, 90 (Саутгемптон).

Вест Хем - Челсі 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 17 Сарате, 1:1 - 56 Кейхілл, 2:1 - 79 Керролл.

Челсі - Беговіч, Зума, Кейхілл, Террі, Аспілікуета (Баба, 87), Рамірес (Фалькао, 82), Матіч, Вілліан, Фабрегас (Обі Мікел, 46), Азар, Дієго Коста.

Вилучення: Матіч (44).

Лестер - Кристал Пелас 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 59 Варді.

Астон Вілла - Суонсі 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 62 Айю, 1:1 - 68 Сігурдссон, 1:2 - 87 Айю.

Сток Сіті - Вотфорд 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 43 Діні, 0:2 - 69 Абді.

Норвіч - Вест Бромвіч 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 46 Рондон.

Арсенал - Евертон 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 36 Жиру, 2:0 - 38 Кошельни, 2: 1 - 44 Барклі.

Арсенал - Чех, Бельєрін, Габріел, Кошельни, Монреаль, Коклен, Касорла, Окслейд-Чемберлен (Фламіні, 81), Озіл, Санчес (Гіббс, 89), Жиру.

Вилучення: Беррі, 90 (Евертон).

Зараз ви читаєте новину «Безгольове дербі Манчестера, драматична поразка "Челсі": результати 10-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua