неділя, 17 лютого 2013 14:59

Бетао забив дебютний м'яч за "Евіан"

Бетао забив перший гол у Європі ФОТО: dynamo.kiev.ua

Бетао, орендований "Евіаном" у київського "Динамо", забив свій перший гол в Європі.

Сталося це на 83-й хвилині поєдинку з "Лорьяном", а гольову передачу на бразильця віддав інший екс-динамівець Мілош Нінкович. Цей гол не допоміг "Евіану", який програв з рахунком 1:2.

Відзначимо, що раніше Бетао забивав тільки в чемпіонаті Бразилії за "Корінтіанс". Був у бразильця і один гол за "Динамо", але забив він його у товариському матчі.

Відзначився і півзахисник Раффаель, якого орендував "Шальке". Вийшовши в основному складі в матчі з "Майнцом", бразилець провів на полі 72 хвилини і віддав гольову передачу на Бастоса.

Зараз ви читаєте новину «Бетао забив дебютний м'яч за "Евіан"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua