понеділок, 08 лютого 2021 22:09

"Баварія" вийшла до фіналу клубного Кубку світу

Роберт Левандовський відзначився двічі. Фото Рейтер

У матчі 1/2 фіналу клубного чемпіонату світу "Аль-Ахлі" зустрічався з мюнхенською "Баварією". Зустріч пройшла на стадіоні "Ахмед бін Алі" в Аль-Райана (Катар) і завершилася перемогою німецької команди з рахунком 2:0.

На 17-й хвилині зустрічі рахунок відкрив польський нападник "Баварії" Роберт Левандовський. Результативну передачу віддав форвард мюнхенців Серж Гнабрі. У другому таймі, на 85-й хвилині, Левандовський оформив дубль, забивши гол після передачі нападника Лероя Зане.

Таким чином, "Баварія" вийшла у фінал клубного Кубку світу, де зіграє з мексиканським клубом "УАНЛ Тигрес". Зустріч відбудеться 11 лютого. Початок матчу - о 20:00 за київським часом.

У матчі за 3-е місце "Аль-Ахлі" зустрінеться з бразильським клубом "Палмейрас".

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" вийшла до фіналу клубного Кубку світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua