неділя, 17 березня 2013 11:41

"Баварія" на виїзді обіграла "Байєр", Тимощук відіграв менше тайму

Тимощук вийшов на заміну у другому таймі. Фото: reuters.com

"Байєр" у присутності більше 30 тисяч глядачів на "БайАрене" поступився принциповому суперникові "Баварії" - 1:2 у центральному матчі 26-го туру німецької бундесліги.

"Баварія" відкрила рахунок в кінці першого тайму після сольного проходу Маріо Гомеса, прокінувшего м'яч через двох захисників і зловив воротаря на протиході.

Леверкузенці були краще у другому таймі і на 75-й хвилині Симон Рольфес зрівняв рахунок, замкнувши дальню штангу. Незважаючи на тривалий тиск на ворота "Баварії", леверкузенці програли, пропустивши м'яч від свого ж захисника в кінці гри.

"Баварія" продовжує лідирувати з 20-очковим гандикапом від дортмундської "Боруссії". "Байєр" - третій. Математично "Баварія" вже в наступному турі може стати чемпіоном Німеччини.

Відзначимо, що українець Анатолій Тимощук вийшов на заміну в кінцівці матчу.

"Байєр" - "Баварія" 1:2 (0:1)

Голи: Гомес, 37 (0:1); Рольфес, 75 (1:1); Волльшайд, 87 (автогол) (1:2)

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" на виїзді обіграла "Байєр", Тимощук відіграв менше тайму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua