середа, 13 березня 2013 23:59

"Баварія" і "Малага" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

"Баварія" програла "Арсеналу", але вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів ФОТО: Reuters

Лондонський "Арсенал" обіграв мюнхенську "Баварію" в матчі-відповіді, який відбувся в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Як повідомляється на сайті першості, зустріч, що проходила в Мюнхені увечері 13 березня, завершилася з рахунком 0:2 на користь гостей.

Рахунок відкрив уже на 3-ій хвилині матчу француз Олів'є Жиру, забивши м'яч у порожні ворота. У другому таймі, на 85-й хвилині гри, другий гол у ворота господарів забив Лоран Кошельни. Однак перемога в матчі-відповіді не допомогла "Арсеналу" вийти в 1/4 фіналу. Під час попередньої зустрічі "Арсеналу" і "Баварії", яка пройшла 19 лютого, мюнхенська команда обіграла лондонців з рахунком 3:1. За сумою матчів, таким чином, у чвертьфінал вийшла "Баварія".

В іншому матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувся 13 березня, іспанська "Малага" на своєму полі обіграла "Порту" з рахунком 2:0. Голи забили на 43-й і 77-й хвилині матчу Іско і Роке Санта Крус. У попередній зустрічі команд, яка пройшла 19 лютого, перевага виявилася на боці португальців (1:0). Таким чином, "Малага" перемогла за сумою матчів португальську команду і вийшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Раніше в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вийшли каталонська "Барселона", турецький "Галатасарай", мадридський "Реал", дортмундська "Боруссія", паризький "Парі Сен-Жермен" і туринський "Ювентус".

Жеребкування 1/4 фіналу Ліги чемпіонів пройде 15 березня у швейцарському Ньоні, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

1/8 фіналу

матчі-відповіді

Баварія Німеччина - Арсенал Англія 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - 3 Жиру, 0:2 - 86 Кошельни.

Баварія - Нойер, Лам, ван Бюйтен, Данте, Алаба, Хаві Мартінес, Л. Густаво, Мюллер, Кроос (Тимощук, 81), Роббен, Манджукич (Гомес, 73).

Арсенал - Фабіанскі, Дженкінсон, Мертесакер, Кошельни, Гіббс, Артета, Ремзі (Жервіньо, 72), Уолкотт (Окслейд-Чемберлен, 72), Росіцкі, Касорла, Жиру.

Попередження: Гіббс (44), Лам (57), Росіцкі (62), Жиру (74), Мертесакер (80), Хаві Мартінес (82), Касорла (83), Кошельни (86), Гомес (89).

Перший матч: 3:1.

Малага Іспанія - Порту Португалія 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 43 Іско, 2:0 - 77 Санта Крус.

Малага - Кабальєро, Хесус Гамес, Демічеліс, Велігтон, Антунеш, Тулалан, Ітурра, Хоакін (І. Камачо, 88), Баптіста (Санта Крус, 74), Іско, Савіола (Пьязон, 78).

Порту - Елтон, Даніло, Отаменді, Мангаля, Алекс Сандро (Атсу, 70), Режес, Моутінью (Х. Родрігес, 46), Лучо, Варела (Майкон, 58), Дефур, Дж. Мартінес.

Попередження: Отаменді (17), Дефур (25), Демічеліс (28), Алекс Сандро (30), Хесус Гамес (33), Тулалан (64), Мангаля (83).

Вилучення: Дефур (49).

Перший матч: 0:1.

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" і "Малага" вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua