понеділок, 08 лютого 2021 09:16

"Барселона" перемагає у 6-му матчі поспіль

Ліонель Мессі всю кар'єру провів у "Барселоні". Фото: REUTERS

У матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" в гостях здобула вольову перемогу над "Бетісом" - 3:2.

1-й тайм пройшов за переваги "Барселони", але господарі змогли провести результативну атаку в кінці тайму.

У 2-й половині гри на полі з'явився Ліонель Мессі. Капітан каталонців зрівняв рахунок через 2 хв. після виходу на поле. Захисник "Бетіса" Віктор Руїс спочатку записав на свій рахунок автогол, а потім забив 2-й м'яч команді.

За 3 хв. до завершення гри Францішко Трінкау приніс перемогу "Барселоні". Каталонці виграли 6-й матч підряд в Ла Лізі та відстають від лідера "Атлетико" на 10 очок.

13 лютого "Барселона" прийматиме "Алавес". Початок гри - о 22:00.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" перемагає у 6-му матчі поспіль». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua