субота, 01 вересня 2012 12:34

"Атлетіко" розгромив "Челсі" і виграв Суперкубок УЄФА
16

У п'ятницю ввечері в Монако футбольний клуб "Атлетіко" (Мадрид) обіграв лондонський "Челсі" в матчі за Суперкубок УЄФА з рахунком 4:1, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Головним героєм поєдинку став колумбійський бомбардир переможця Ліги Європи Радамель Фалькао, який вже в першому таймі зумів оформити хет-трик, відзначившись на 7-й, 19-й і 45-й хвилинах.

На 60-й хвилині захисник "Атлетіко" Міранда відправив четвертий м'яч у сітку воріт переможця Ліги чемпіонів.

"Челсі" лише вдалося забити гол престижу - на 74-й хвилині відзначився захисник Гері Кехілл.

Таким чином, "Атлетіко" став дворазовим володарем Суперкубка Європи. Перший раз мадридський клуб завоював цей трофей в 2010 році також в статусі переможця Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетіко" розгромив "Челсі" і виграв Суперкубок УЄФА». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua