середа, 25 вересня 2019 22:14

"Аталанта" з Малиновським обіграла "Рому" Фонсеки

Джеко майже не мав нагод відзначитися

Колишній тренер "Шахтаря" Пауло Фонсека зазнав першої поразки в своєму новому клубі. "Рома" вдома поступилася "Аталанті" Руслана Малиновського – 0:2.

Українець відіграв на полі 79 хвилин і результативними діями не відзначився.

У першому таймі точилася рівна боротьба. Римський клуб утратив кілька нагод відкрити рахунок. Натомість у другій половині гри бергамці перехопили ініціативу. Господарі намагалися відповідати контратаками.

Римляни пропустили першими на 70-ій хвилині. Відзначився Сапата. Витримавши натиск суперника бергамці добили "Рому". М'яч на 90 хвилині забив Де Рон.

Після цієї перемоги "Аталанта" набрала 10 залікових балів, а в "Роми" залишилося 8.

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" з Малиновським обіграла "Рому" Фонсеки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua