четвер, 02 січня 2020 09:00

"Арсенал" впевнено переміг "Ман Юнайтед"

Мікель Артета здобув першу перемогу на чолі "Арсенала". Фото: рейтер

У центральному матчі 21-го туру чемпіонату Англії "Арсенал" на своєму полі без проблем розібрався з "Манчестер Юнайтед" 2:0.

Вже на 8-й хвилині Ніколас Пепе класно прийняв м'яч у штрафному майданчику "МЮ" і точним ударом відкрив рахунок у матчі. А в кінці першої половини зустрічі Сократіс Папастопулас забив другий гол "канонірів", пише "Спортарена"

Після перерви "Ман Юнайтед" володів ініціативою, але так і не зміг забити у ворота Бернда Лено хоча б один м'яч.

Після цієї гри "Арсенал" набрав 27 очок і перемістився на 10 місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії. "Манчестер Юнайтед" залишився на 5-й позиції, в активі команди 31 очко.

Зараз ви читаєте новину «"Арсенал" впевнено переміг "Ман Юнайтед"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua