понеділок, 04 січня 2016 14:30

"Арсенал" зміцнив лідерство, "Ман Сіті" обіграв "Вотфорд": результати 20-го туру АПЛ

Футболісти "Манчестер Сіті" (суперник "Динамо" у Лізі чемпіонів) завдали гостьову поразку "Вотфорду" у матчі 20-го туру чемпіонату Англії, повідомляє "Р-Спорт".

Зустріч завершилася вольовою перемогою "городян" з рахунком 2:1. На 55-й хвилині захисник гостей Александар Коларов відправив м'яч у свої ворота, на 82-й хвилині Яя Туре рахунок зрівняв, а ще через дві хвилини Серхіо Агуеро вивів "Сіті" вперед.

"Манчестер Сіті" набрав 39 очок і на відстань в один бал підібрався до "Лестера", відставання від лідируючого лондонського "Арсеналу" становить три очки. "Вотфорд" з 29 балами розташувався на дев'ятій сходинці.

Гол Лорана Кошельни (72) приніс "канонірам" перемогу над "Ньюкаслом" (1:0) і вивів клуб в лідери чемпіонату Англії.

Футболісти "Манчестер Юнайтед" добилися перемоги над "Суонсі" у домашньому матчі 20-го туру чемпіонату Англії.

Гра, що пройшла в суботу в Манчестері, завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів. На голи Антоні Марсіяля (47-а хвилина) і капітана манкуніанців Вейна Руні (77) валлійський клуб відповів лише точним ударом Гілфі Сігурдссона (70).

"Манчестер Юнайтед" не міг виграти в прем'єр-лізі протягом шести попередніх турів. Остання перемога "червоних дияволів" була здобута 21 листопада в гостях над "Вотфордом" (2:1).

Лондонський "Челсі" здобув розгромну перемогу над "Крістал Пелас", вигравши перший матч під початком Гуса Хіддінка, який нещодавно знову очолив футбольний клуб.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0 на користь гостей, в яких голи забили Оскар (29-а хвилина), Вілліан (60-а) і Дієго Коста (66-а).

"Сині" набрали 23 очки і піднялися на 14-е місце у турнірній таблиці чемпіонату Англії, "Крістал Пелас" (31) йде сьомим.