четвер, 12 листопада 2020 06:11

Як Україна програла Польщі

Україна мала масу моментів, але програла. Фото Рейтер

Збірна України зовсім не по грі поступилася збірній Польщі в товариському матчі - 0:2. Повідомляє "Трибуна".

Вже на 12-й хвилині Україна могла виходити вперед. Але Ярмоленко не реалізував пенальті, який сам же заробив:

У кінцівці тайму Андрій Лунін вирішив показати, як би виглядав найстрашніший кошмар Олександра Шовковського в умовах 2020 року. Вибіг далеко в поле, помилився і отримав парашут в порожні ворота від Пьонтека - 1:0.

У другому таймі у України було багато дуже непоганих підходів до чужих воріт, але забили знову поляки. Модер зумів заштовхати м'яч з лінії воротарського - 2:0.

Наступну гру збірна України зіграє 14 листопада в Лізі націй проти збірної Німеччини.

Зараз ви читаєте новину «Як Україна програла Польщі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua