четвер, 07 грудня 2017 01:12

Як "Шахтар" забивав експериментальному складу Гвардіоли
12

"Шахтар" розібрався з "МанСіті" і вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

6 грудня у заключному турі групового етапу Ліги чемпіонів "Шахтар" в Харкові приймав англійський "Манчестер Сіті". Команда Пауло Фонсеки здобула перемогу з рахунком 2:1.

"Шахтар" провів чудовий перший тайм, в якому повністю переграв експериментальний склад команди Гвардіоли.

"Гірники" вели гру, відзначившись двічі за півгодини зустрічі. Спочатку Бернард забив неймовірним ударом з лівої ноги. Ще через шість хвилин Ісмаїлі скористався помилкою Едерсона і закотив м'яч у порожні ворота гостей.

В другому таймі "Сіті" взяв гру під контроль, і вже донеччанам було дуже важко в захисті. Англійці створювали моменти, а забити зуміли тільки з пенальті в доданий час.

"Шахтар" посів друге місце в групі і продовжить свої виступи в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Жеребкування 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудеться 11 грудня в штаб-квартирі УЄФА в швейцарському Ньоні.

У паралельному матчі нідерландський "Фейєноорд" здобув втішну перемогу над "Наполі" 2:1. Італійці, незважаючи на поразку, залишилися на третьому місці і вийшли до плей-оф Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Як "Шахтар" забивав експериментальному складу Гвардіоли». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua