вівторок, 22 квітня 2008 07:04

Група підтримки з Кам"янця-Подільського поїде на фінал "Djuice ФАН 2008"

У суботу в спорткомплексі Львівського університету імені Івана Франка на чемпіонаті груп підтримки команда-переможниця з Кам’янця-Подільського виконує фінальний елемент своєї програми

У суботу у Львові відбувся другий етап Всеукраїнського шкільного чемпіонату груп підтримки "Djuice ФАН 2008". Змагалися школярки 6–8 класів. Чемпіоном Західного регіону стала команда з Кам"янець-Подільської гімназії.

Дівчата виступали у перерві між футбольними матчами, хлопці-школярі визначали сильніших на турнірі "Djuice-гол". Суддями були представники Асоціації сучасного танцю. Оцінювали артистичність та техніку виконання танцювальних рухів.

— Наші дівчата самі розробляли моделі костюмів, тому вони обійшлися недорого — 50 гривень. Кравчиня пошила одяг за два дні, — розповідає координатор львівської команди школи N 99 Оксана Андрушко, 36 років. — Перед змаганнями школярки тренувалися щодня, навіть під час уроків фізкультури.

Чемпіони поїдуть на фінальний турнір. Він відбудеться у Києві на Майдані Незалежності 17 травня. Команда-переможець отримає приз — майстер-клас від танцюриста Владислава Ями.

Зараз ви читаєте новину «Група підтримки з Кам"янця-Подільського поїде на фінал "Djuice ФАН 2008"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua