Американський сімейний психолог Джейн Грір стверджує, що сварки і з'ясування стосунків – це не завжди погано. Важливо тільки говорити про те, що тебе не влаштовує, а не просто кричати одне на одного. Якщо партнери не будуть обговорювати все, що їх не влаштовує, вони почнуть придушувати в собі злість і образу і ніколи не будуть щасливі.
Фінанси. Що для однієї людини здається річчю першої необхідності, для другого може виглядати як марнотратство. Поговоріть про те, скільки грошей можете і будете витрачати на різні речі, без чого обійтися не можете, а на чому можна заощадити. Важливо, щоб у пари сформувалося однакове розуміння того, як розпоряджатися грошима із сімейного бюджету, пише "Единственная".
Секс. Якщо сексуальне бажання у партнерів виникає з різною частотою, необхідно відверто про це поговорити і домовитися про ту регулярність, яка влаштує обох.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перерва у стосунках: плюси та мінуси
Гнів. Після розмови на підвищених тонах важливо проаналізувати, що конкретно вас так розлютило. Коли знову будете відчувати прилив злості, робіть паузу в розмові, заспокоюйтесь і продовжуйте обговорення без емоцій, які можуть поранити близьку людину.
Батьки. Часто трапляється так, що свекруха дзвонить чоловікові кожні два дні і радить йому, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Такі поради нерідко злять дружину. Або навпаки, теща приїжджає погостювати на день, а залишається на три тижні, що бентежить зятя і змушує його почуватися некомфортно. Поговоріть про межі допустимого втручання ваших батьків, але ні в якому разі не намагайтеся показати свою зневагу.
Домашні обов'язки. Прибирання, прання і миття посуду можуть здаватися дрібницями, але побут вбиває почуття. Тому чітко розподіліть, або хто чим буде займатися, або по яких днях кожен з вас буде робити роботу по дому.
Любов - це активна зацікавленість в житті і розвитку об'єкта любові. Ось всі кажуть: нема кого любити. А чи вмієте ви любити? У нас шлюби по суті справи присоска: "Я без тебе жити не можу", каже психолог.
Коментарі