субота, 19 грудня 2009 18:38

"Ліверпуль" зазнав сенсаціонної поразки від "Портсмута"

Стартовий матч 18-го туру англійської прем"єр-ліги завершився перемогою "Портсмута" над "Ліверпулем" із рахунком 2:0.

Команда Авраама Гранта грала більш дисципліновано і забила по голу в кожному з таймів. На 33-й хвилині відзначився Надір Белхадж, який прибіг у штрафну гостей, підтримавши атаку, і отримавши передачу, гарматним ударом забив м"яч у сітку.

Другий гол на рахунку Фредеріка Пікьйона, який на 82-й хвилині технічно обіграв захисника і з гострого кута потужно і точно пробив - Пепе Рейна в даному епізоді не виручив. Для "Портсмута" не обійшлося і без частки везіння, оскільки "Ліверпуль" не реалізував кілька чудових моментів.

Варто відзначити також, що мерсисайдці, які зазнали сьомої поразки в сезоні, весь другий тайм провели в меншості, оскільки в кінцівці першої половини зустрічі червону картку отримав Хав"єр Маскерано.

"Ліверпуль" залишився на 7-му рядку в турнірній таблиці з 27 очками, а "Портсмут", як і раніше, на останньому місці, але тепер в активі команди 14 очок і гарні шанси в боротьбі за збереження місця в прем"єр-лізі.

livesport.ru
Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" зазнав сенсаціонної поразки від "Портсмута"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua