субота, 28 серпня 2021 16:59

Зінченко долучився до побиття "Арсеналу"

Зінченко зіграв найдовший відтинок із початку чемпіонату. Фото: Reuters

Гравець "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко не потрапив до стартового складу на матч 3-го туру АПЛ з "Арсеналом". Зустріч закінчилася перемогою "Манчестер Сіті" з рахунком - 5:0

24-річний українець розпочав зустріч на лаві запасних, а в перерві замінив Кайла Вокера. На момент виходу Зінченка "Манчестер Сіті" грав в більшості і перемагав з рахунком 3:0.

До цього в поточному сезоні футболіст зіграв 12 хвилин у офіційних матчах за англійський клуб, вийшовши на заміну в зустрічі 1-го туру чемпіонату Англії з "Тоттенгемом" (0:1).

Зустріч за Суперкубок Англії проти "Лестера" (0:1) гравець пропустив, а матч 2-го туру АПЛ проти "Норвіча" (5:0) провів в запасі. Зінченко відіграв 5 матчів на чемпіонаті Європи-2020.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко долучився до побиття "Арсеналу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua