пʼятниця, 26 вересня 2014 11:44

Збірна України з художньої гімнастики виграла три бронзи за один день ЧС

На рахунку Ганни Різатдіновій дві особисті та одна командна бронза ЧС. Фото: afp.com

Лідер збірної України Ганна Різатдінова в четвер завоювала відразу дві бронзові медалі ЧС з художньої гімнастики.

Нагадаємо, змагання проходять в турецькому Ізмірі.

У фінальних змаганнях у вправах з булавами та стрічкою нашу спортсменку в обох дисциплінах випередили тільки дві росіянки Яна Кудрявцева і Маргарита Мамун.

Відзначимо, що також в четвер збірна України у складі Вікторії Мазур, Ганни Різатдінової та Елеонори Романової виграла також бронзову медаль в командних змаганнях.

За чотири вправи наші спортсменки набрали 135,515 бали, поступившись 0,558 бали срібним призерам білорускам.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України з художньої гімнастики виграла три бронзи за один день ЧС». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua