четвер, 11 червня 2009 10:27

Збірна України ледь не зганьбилася в матчі з казахами (ФОТО)
24

Важлива перемога у відбірному турнірі Кубка світу-2010 в активі національної збірної України. У Києві, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського підопічні Михайличенка перемогли Казахстан 2:1.

Проте початок зустрічі був за гостями. Після серії помилок наших захисників м"яч потрапив до Нусербаєва і влетів у ворота Богуша. Не дивлячись на втому, що залишилася після суботньої гри в Хорватії, а також спекотну погоду, українці з кожною хвилиною підсилювали активність біля воріт Мокіна, який грав на куражі. Удари слідували один за одним.

Сергій Назаренко став героєм зустрічі. Спершу півзахисник "Дніпра" відправив м"яч точно в "дев"ятку" зі штрафного, а відразу після перерви отримав м"яч у штрафній від Мілевського і чітко пробив з десяти метрів (до речі,ув нинішньому відбірному циклі Сергій забив у ворота казахів вже чотири м"ячі).

ФК "Динамо"

Зараз ви читаєте новину «Збірна України ледь не зганьбилася в матчі з казахами (ФОТО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua