четвер, 14 січня 2010 10:22

Збірна Камеруну сенсаційно поступилася команді Габону

Футболісти Габону в середу, 13 січня, на Кубку африканських націй, що проходить в Анголі, сенсаційно виграли у чотириразових переможців цього турніру - команди Камеруну.

Зустріч у рамках групи D завершилася з рахунком 1:0, а головним її героєм став форвард англійського "Халл Сіті" Даніель Кузен, який забив гол вже на самому початку зустрічі.

Програш затьмарив досягнення камерунського захисника Рігобера Сонга, який став рекордсменом, взявши участь вже у восьмому Кубку Африки.

Ще однин матч групи D Кубка Африки-2010 команди Замбії і Тунісу завершили внічию з рахунком 1:1.

Рахунок у зустрічі на 18-й хвилині відкрив гравець номінальних господарів поля - замбієць Джейкоб Муленга. Проте за 22 хвилини тунісці зрівняли рахунок - відзначився Захер Дауаді.