понеділок, 23 вересня 2019 13:48

Захиснику збірної України розбили обличчя до крові в європейському чемпіонаті

Ігор Пластун не зміг дограти поєдинок чемпіонату Бельгії через криваве ушкодження обличчя.

У вчорашньому поєдинку чемпіонату Бельгії "Зюльте-Варегем" - "Гент" (2: 2) захисник збірної України і гостей Ігор Пластун відіграв тільки перший тайм.

Як повідомляє офіційний сайт "Гента", тренеру довелося замінити у перерві українця через те, що в одному з епізодів першої половини зустрічі він отримав криваву травму обличчя.

Під час зустрічі "Гент" програвав 0: 2, але завдяки дублю Романа Яремчука зміг врятувати одне очко.

Автор: kaagent.be

У чемпіонаті Бельгії Ігор Пластун провів 7 матчів, в яких відзначився 1 забитим голом.

Зараз ви читаєте новину «Захиснику збірної України розбили обличчя до крові в європейському чемпіонаті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua