середа, 26 липня 2017 11:23

Воротар збірної Росії перервав антирекорд у Лізі чемпіонів

Ігор Акінфєєв не пропустив у матчі Ліги чемпіонів проти АЕКа

Московський ЦСКА обіграв грецький АЕК у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів сезону-2017/2018.

Зустріч відбулася у вівторок, 25 липня, в Афінах і завершилася з рахунком 0:2. У складі "армійців" забитими м'ячами відзначилися півзахисники Алан Дзагоєв і Понтус Вернблум.

Воротар ЦСКА Ігор Акінфєєв перервав антирекордну серію з матчів з пропущеними голами поспіль. Він зупинився на 43 таких зустрічах.

Матч-відповідь відбудеться 2 серпня. Команда-переможець вийде до раунду плей-оф кваліфікації. Десять переможців етапу плей-оф приєднаються до 22 клубів, що мають прямі путівки до групового етапу Ліги чемпіонів.

Найвище досягнення ЦСКА у Лізі чемпіонів - вихід у 1/4 фіналу в сезоні-2009/2010. Тоді "армійці" двічі поступилися міланському "Інтеру", який став переможцем розіграшу.

Сьогодні в Лізі чемпіонів стартує київське "Динамо". Матч проти "Янґ Бойз" розпочнеться о 19:30. Наш сайт проведе текстову онлайн-трансляцію.

Зараз ви читаєте новину «Воротар збірної Росії перервав антирекорд у Лізі чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua