субота, 21 липня 2007 17:24

Воронін вперше не забив за "Ліверпуль"

Вчора "Ліверпуль" провів завершальний матч в рамках тижневого збору в швейцарських Альпах, повідомляє Спорт - Експрес.

Форвард збірної України Андрій Воронін вийшов на полі в стартовому складі і відіграв один тайм, в перерві поступившись місцем Краучу. Воронін відіграв вдало, був дуже активний, і під кінець першої половини зустрічі поклав початок результативній атаці англійців (гол на рахунку Джерарда).

- Сьогодні було важче, ніж в попередній грі з "Вердером". Небагато втомилися, погода стоїть жарка. Склад "Ліверпуля" був декілька іншим, Так що перемогу 2:0 можна вважати цілком нормальним результатом.

Попередні дві контрольні гри принесли Вороніну дві номінації кращого гравця матчу.

Сьогодні "Ліверпуль" транзитом через Лондон відправляється до Гонконгу, де візьме участь в невеликому турнірі.

Ліверпуль - Осер 2:0 (1:0)

Голи: Джерард, 44 (1:0). Аггер, 69 (2:0). 5833.

"Ліверпуль": Міхайлов, Арбелоа (Дарбі, 68), Каррагер (Аггер, 46), Палетта, Фіннан (Ріїсе, 46), Бабель (Пеннант, 46), Джерард (Хаві Алонсо, 46), Хообс, Бенаюн (Ель Цар, 60), ВОРОНІН (Крауч, 46), Куйт (Торрес, 46).

Зараз ви читаєте новину «Воронін вперше не забив за "Ліверпуль"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua