вівторок, 08 червня 2010 09:15

Вільна боротьба. Данько виграв "золото" на Гран-прі Грузії

Збірна України з вільної боротьби виграла три медалі на Гран-прі Грузії пам'яті Вахтанга Балавадзе і Гіві Картозіі.

Бронзовий призер Олімпійських Ігор у Пекіні Тарас Данько став переможцем Гран-прі Грузії у ваговій категорії до 84 кг, який відбувся в Тбілісі. Ще один українець, який виступав у цій вазі, Віктор Муха, програв у першій ж сутичці.

Бронзові медалі приміряли два наших співвітчизника - Гія Чіхладзе (74 кг) та Юрій Леденьов (55 кг).

Також, за збірну України на змаганнях у Тбілісі боролися учасник останнього Чемпіонату світу Микола Айвазян (55 кг), Семіон Радулов (66 кг), і переможець Гран-прі Білорусі-2010 пам'яті Олександра Медвідя Валерій Андрійцев (96 кг).

За матеріалами turnir.com.ua

Зараз ви читаєте новину «Вільна боротьба. Данько виграв "золото" на Гран-прі Грузії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua