вівторок, 13 жовтня 2015 19:21

Відбір на Євро-2017. Франція U-21 - Україна U-21 - 2:0

Збірна України програла Франції ffu.org.ua

Доброго вечора! Тиждень у нас розпочався з матчу Україна - Іспанія. Національна збірна програла чемпіону Європи - 0:1 і тепер спробує вийти на Євро-2016 через плей-офф.

Тим часом молодіжна команда бореться за право зіграти на Євро-2017. Старт - гірше не придумаєш. Після поразок від Македонії та Ісландії у нас нуль очок і стільки ж забитих голів. Сьогодні команда Сергія Ковальця спробує реабілітуватися. О 19:45 у Стразбурзі українці вийдуть на матч проти французьким однолітків.

Судити гру буде грецька бригада арбітрів на чолі із Андреасом Паппасом.

Кваліфікація на Євро-2017

Франція — Україна

Франція: Меньян, Жільбер, Ляпорт, Амаві, Павар, Рабьо, Толіссо, Лема, Вальтер, Алле, Крівеллі

Запасні: Камара, Лангле, Морейра, Козьєлло, Коко, Жан, Кьєї

Україна: Бущан - Мірошниченко, Сваток, Дуць, Соболь - Мішньов, Коваленко, Лучкевич, Юрченко, Петряк — Безбородько

Запасні: Сарнавський, Мігунов, Матвієнко, Данченко, Чачуа, Хобленко, Хльобас

Перший тайм

1 Українці розвели м´яч з центра поля

2 Петряку надають допомогу після зіткнення із захисниками збірної Франції

3 Юрченко навісив зі штрафного у карний майданчик збірної Франції на голову Коваленку. Віктору не вдалося пробити влучно по воротах.

6 Французи перервали простріл Петряка з флангу уздовж штрафного майданчика

9 У Стразбурзі не 100-відсотковий аншлаг, але у збірної Франції солідна підтримка

11 Лема перекинув ворота, пробиваючи зі штрафного

16 Збірна Франції залишила українців без м´яча. Синьо-жовті намагаються близько не підпускати суперника до своїх воріт. Гра йде практично без моментів. Це вам не Україна - Іспанія.

18 Контратака збірної України завершилася ударом Безбородька. Воротар Меньян розгадав задум нашого нападника

20 Збірна України також не залишилася без підтримки. Наші вболівальники заявляють про себе гаслами "Слава Україні" та "Україна"

25 Блискуча комбінація французів завершилася ударом Крівеллі по воротах Бущана. М´яч пройшов вище воріт. Наші футболісти в цьому моменті програли у швидкості французьким одноліткам.

27 Гра проходить практично на половині поля збірної України. Якось важко розраховувати на забиті голи в такій ситуації. Невже, нам головне не пропустити?

32 Коваленко наважився на дальній удар, але Меньян легко забрав м´яч

34 Збірна Франції продовжує володіти м´ячем.

35 Гострий контрвипад українців. Лучкевич поборовся за м´яч, відпасував назад на Коваленка. Віктор пробив вище воріт з-за меж штрафного майданчика.

41 Безбородько отримав попередження за грубу гру проти Толіссо

42 Алле дали спокійно пробити головою по воротам Бущана після штрафного. Добре, що м´яч пролетів повз ворота

45 Одну хвилину ще грати командам

45+1 Свисток на перерву. За перші 45 хвилин команди не забили. Україна поки більше займається захистом своїх володінь. Французькі футболісти більше володіють м´ячем, але не скажеш, що у них більше моментів.

ПЕРЕРВА

Другий тайм

46 - Тепер французи першими починають. Обидва наставники обійшлися без замін

49 Рабьо, один із найактивніших футболістів у складі збірної Франції у першому таймі, сильно, але неточно пробив з лінії штрафного майданчика

52 Жільбер отримав попередження за грубий фол проти Соболя на фланзі

55 Гра збірної України у другому таймі виглядає цікавішою, ніж у першому. Українці сміливіше йдуть вперед. У наших гравців з´явилося більше спортивної злості

59 Перша заміна від Сергія Ковальця. Замість Безбородька на поле виходить Олексій Хобленко.

66 Дальній удар Рабьо - м´яч йде повз ворота Бущана

70 ГОЛ! А от дальній удар Лема виявився результативним. М´яч залетів у дальній кут воріт Бущана. Франція виходить вперед.

71 Відразу після голу наставник збірної Франції П´єр Манковскі провів заміну. Жан замінив Алле

77 ГОЛ! Рабьо завершує голом класну комбінацію збірної Франції. І знову Бущану забивають у дальній кут, тільки цього разу з близької відстані.

78 Петряк йде з поля. Гру продовжить Олег Данченко.

84 Мишньов класно пробив по воротах з-за меж штрафного майданчика, але Меньян сьогодні грає, як де Хеа

87 Французи після двох забитих голів віддали ініціативу і м´яч українцям

89 Жовта картка для Ігоря Дуця. Захисник грубо зіграв проти Жана

90 Всього дві хвилини компенсував арбітр

90+2 Збірна Франції обіграла Україну - 2:0. Це третя поразка команди Сергія Ковальця у відборі на Євро.

Зараз ви читаєте новину «Відбір на Євро-2017. Франція U-21 - Україна U-21 - 2:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua